VAXLA Sp. z o.o. – lider na rynku usług polskich firm consultingowych.

Obsługujemy Klientów w całym kraju i zagranicą

Swoją pozycję budujemy konsekwentnie od ponad 15 lat. Nasz zespół tworzą eksperci w branży doradztwa gospodarczego i finansowego. Doradzamy naszym Klientom w zakresie doboru optymalnych źródeł finansowania pod potrzebę indywidualnego inwestora. Optymalizujemy koszt uzyskania kapitału poprzez analizę możliwości finansowania m.in. z funduszy komercyjnych (kredyty, pożyczki) jak i na warunkach preferencyjnych (dotacje, pożyczki preferencyjne, kredyty technologiczne i inne).

Sukcesy naszych Klientów są naszymi sukcesami jako zespołu doradców. Nasza długa historia współpracy z podmiotami ze wszystkich sektorów opiera się na

WSPIERANIU KLIENTÓW W ROZWOJU ICH BIZNESU POPRZEZ ZAPEWNIENIE OPTYMALNYCH METOD

Wyróżniamy się wiedzą ekspercką i kompleksowym podejściem do doradztwa. Nie kończymy współpracy na pozyskaniu dofinansowania, ale razem budujemy inwestycje.
Wspieramy podejmowanie decyzji, bo to one mają wpływ na przebieg inwestycji i rozwój działalności Klienta. Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych na rozwój to nie tylko puste formularze do zapełnienia, ale przede wszystkim opracowanie analizy potrzeb, ryzyka, otoczenia konkurencyjnego, prognozy finansowe dla projektów.

Nasi eksperci posiadają specjalizacje w wielu branżach: IT, e-commerce, automotive, ochrona zdrowia, energetyka, badania i rozwój w wielu dziedzinach, nowe inwestycje. Wspieraliśmy w zakresie obejmowania terenów specjalną strefą ekonomiczną.

Pracujemy elastycznie i efektywnie, dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

VAXLA to nasz pomysł na życie i rozwój jako zespołu ekspertów. To codzienna praca, która pozwala nam realnie wpływać na rozwój polskiej gospodarki i podnieść jakość życia społeczności.

Słowo „vaxla” w języku szwedzkim oznacza zmianę. Chcemy wnosić pozytywne zmiany w naszym otoczeniu gospodarczym i społecznym.

GWARANTUJEMY:

  • Zaufanego eksperta, który realnie oceni szanse na pozyskanie źródeł finansowania oraz przeprowadzi kompleksowo zlecenie przy wsparciu doświadczonego zespołu;
  • Maksymalizację korzyści, która wynika z realizacji projektu;
  • Wsparcie ekspertów na każdym etapie.

Zapraszamy do kontaktu!