Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi na rynku w zakresie kredytów unijnych, inwestycyjnych i obrotowych. Posiadamy duże doświadczenie w obszarze zwrotnego finansowania unijnego, który to obszar w chwili obecnej będziemy intensywnie rozwijali.

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, dla której kontakt z klientem jest źródłem satysfakcji, sprzedaż to Twój żywioł, potrafisz z sukcesem doprowadzać sprawy do końca, masz doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi i znasz lokalny rynek – zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Konsultant/Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów firmowych (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) w zakresie wykorzystania środków unijnych, przeprowadzanie spotkań oraz doradztwo biznesowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 1 rok doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów biznesowych – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość bankowych i/lub unijnych produktów kredytowych oferowanych podmiotom MSP – warunek konieczny
  • Rekomendacje z poprzednich miejsc pracy będą dodatkowym atutem
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu – potwierdzone sukcesami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe w obszarze MSP
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji biznesowych
  • Wysoka motywacja do pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dynamizm, otwartość, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Elastyczność w zakresie form zatrudnienia (umowa o pracę/kontrakt /umowa agencyjna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z kompetencjami i realizacją zadań
  • Pracę w atmosferze sprzyjającej ciągłemu rozwojowi
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę dającą możliwość rozwoju
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Szkolenia przygotowujące do pracy jak również podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość uczestnictwa w budowie nowej struktury organizacyjnej Grupy
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vaxla Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Aplikację możesz też wysłać pocztą e-mail: kariera@vaxla.pl

Ekspert ds. Finansowania Unijnego

nr ref.: 1/EFU/Waw/15
Jeżeli jesteś osobą zorganizowaną, dokładną, masz doświadczenie we współpracy z klientami MŚP, korporacjami lub JST w zakresie dotacji – zapraszamy Cię do naszego zespołu:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie klienta – od etapu diagnozy możliwości finansowania UE, poprzez przygotowanie aplikacji do rozliczenia projektu włącznie.

Oferujemy:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu finansowania unijnego – warunek konieczny – potwierdzone rekomendacjami (doświadczenie w programach krajowych będzie preferowane)
  • Praktyczna znajomość bankowych produktów kredytowych oferowanych podmiotom MSP lub korporacyjnym – będą dodatkowym atutem
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Otwartość, odpowiedzialność, konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office, szczególnie MS Excel)
    Aplikację – CV oraz list motywacyjny – prosimy przesłać klikając przycisk Aplikuj: