VAXLA to zespół zaangażowanych doradców i ekspertów. Doceniamy zaangażowanie, kreatywność, inicjatywę, samodzielność, wysoką kulturę osobistą. Dbamy o odpowiednie warunki do rozwoju, motywujemy, inspirujemy, wymieniamy się wiedzą.

Istotne dla nas jest nawiązanie długotrwałych relacji z pracownikami i współpracownikami, a także stałe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji.

To my jako Zespół VAXLA tworzymy największą wartość tej spółki. Dzięki nam nasza działalność jest niepowtarzalna i wyjątkowa na rynku usług consultingowych. Chętnie zapraszamy do naszego Zespołu osoby z mniejszym lub większym doświadczeniem, które potrafią pracować zespołowo i odpowiedzialnie.

Rekrutację do Zespołu prowadzimy przez cały rok. Skorzystaj z szansy i poznaj nasz Zespół, to jak pracujemy i jak budujemy wartość dla Klienta.

Od kandydatów oczekujemy: zdolności analitycznych, rozumienia zagadnień finansowych i gospodarczych oraz odpowiedzialności i zaangażowania.

Osoby zainteresowane dołączeniem do Zespołu VAXLA, zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Imię Nazwisko:

CV:

Dodatkowe załączniki:

Dodatkowe informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie przez VAXLA Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Aplikację proszę wysłać pocztą e-mail: kariera@vaxla.pl

Skontaktujemy z wybranymi osobami.